Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

puha Creative Commons License 2003-12-01 16:33:45 53
Jelentem nálam van az autó:-))
A hozzászólás:
Baliszoft Creative Commons License 2003-12-01 14:39:10 52
Szerintem azt vette meg Puha (piros). Ha arrol van szo, akkor abban ugy nez ki hogy tenyleg annyi van (volt).
Előzmény:
xcsabo Creative Commons License 2003-12-01 13:21:12 51
Szia!
Megnéztem egy Ibiza Cupra 1.8 20VT-t 2.7 milláért. Nem volt rossz. lehet, hogy azóta nincsen már meg. Csak 27e km volt benne (svájci törött volt). Nem tűnik egy kicsit kevésnek az ára 2001-es volt asszem.
x

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!