Keresés

Részletes keresés

ctrab Creative Commons License 2003-12-01 16:56:08 405
És milyen ez az összeállítás? Csak azért mert most vennék ehhez az obihoz kétszerezőt, de nem tudom canon vagy sigma legyen. Nem találok összehasonlítást sehun, és mindegyik mellet szól valami. Na jó a canon mellett csak képzelem (jó optikai minőség) még nem próbáltam.
Sigmát viszont egybe lehet tekerni 1,2x +2x +obi. A canont ugye nem, a kérdés jobb e annyival a képe, hogy ezt a hátrányt kiegyenlítse, ja meg az árát.
Jó hosszú lett:-))
A hozzászólás:
faboferi Creative Commons License 2003-12-01 13:55:23 403
Canon EF 4/300 L IS USM + Canon EF 2x II.
Előzmény:
nikone Creative Commons License 2003-12-01 13:34:11 402
Szia,
igaz. Egyébként mivel 600 milliméterezel azóta, hogy eladtad a Nikkort?
üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!