|
|
|
|
 |
ctrab
2003-12-01 16:56:08
|
405
|
És milyen ez az összeállítás? Csak azért mert most vennék ehhez az obihoz kétszerezőt, de nem tudom canon vagy sigma legyen. Nem találok összehasonlítást sehun, és mindegyik mellet szól valami. Na jó a canon mellett csak képzelem (jó optikai minőség) még nem próbáltam.
Sigmát viszont egybe lehet tekerni 1,2x +2x +obi. A canont ugye nem, a kérdés jobb e annyival a képe, hogy ezt a hátrányt kiegyenlítse, ja meg az árát.
Jó hosszú lett:-)) |
|
A hozzászólás:
 |
faboferi
2003-12-01 13:55:23
|
403
|
| Canon EF 4/300 L IS USM + Canon EF 2x II. |
|
Előzmény:
 |
nikone
2003-12-01 13:34:11
|
402
|
Szia,
igaz. Egyébként mivel 600 milliméterezel azóta, hogy eladtad a Nikkort?
üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|