Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Baliszoft Creative Commons License 2003-12-01 14:39:10 52
Szerintem azt vette meg Puha (piros). Ha arrol van szo, akkor abban ugy nez ki hogy tenyleg annyi van (volt).
A hozzászólás:
xcsabo Creative Commons License 2003-12-01 13:21:12 51
Szia!
Megnéztem egy Ibiza Cupra 1.8 20VT-t 2.7 milláért. Nem volt rossz. lehet, hogy azóta nincsen már meg. Csak 27e km volt benne (svájci törött volt). Nem tűnik egy kicsit kevésnek az ára 2001-es volt asszem.
x
Előzmény:
Baliszoft Creative Commons License 2003-11-29 18:12:10 50
Csabo,

Amugy ha hasznaltat akarsz venni, akkor olyat vegyel ami nem volt porratorve es nincs 1millo kilometer benne. Ujat meg nem erdemes venni. A clio konnyitett valtozata (amivel a hungaroringen is futkosnak) nem rossz, de nagyon fapados, nekem nem nyujtana eleg komfortot/nem felelne meg a belseje, stb. Punto HGT gyenge, corsa GSI/Xsara-t nem ismerem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!