|
|
|
|
 |
Baliszoft
2003-12-01 14:39:10
|
52
|
| Szerintem azt vette meg Puha (piros). Ha arrol van szo, akkor abban ugy nez ki hogy tenyleg annyi van (volt). |
|
A hozzászólás:
 |
xcsabo
2003-12-01 13:21:12
|
51
|
Szia!
Megnéztem egy Ibiza Cupra 1.8 20VT-t 2.7 milláért. Nem volt rossz. lehet, hogy azóta nincsen már meg. Csak 27e km volt benne (svájci törött volt). Nem tűnik egy kicsit kevésnek az ára 2001-es volt asszem.
x |
|
Előzmény:
 |
Baliszoft
2003-11-29 18:12:10
|
50
|
Csabo,
Amugy ha hasznaltat akarsz venni, akkor olyat vegyel ami nem volt porratorve es nincs 1millo kilometer benne. Ujat meg nem erdemes venni. A clio konnyitett valtozata (amivel a hungaroringen is futkosnak) nem rossz, de nagyon fapados, nekem nem nyujtana eleg komfortot/nem felelne meg a belseje, stb. Punto HGT gyenge, corsa GSI/Xsara-t nem ismerem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|