Keresés

Részletes keresés

nikone Creative Commons License 2003-12-01 13:34:11 402
Szia,
igaz. Egyébként mivel 600 milliméterezel azóta, hogy eladtad a Nikkort?
üdv
A hozzászólás:
faboferi Creative Commons License 2003-12-01 13:08:35 401
nikone! Köszönöm a Tamron makroról írottakat és a gratulációt a szekszárdi (!) kiállításunkhoz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!