|
|
|
|
 |
KM
2003-12-01 20:00:57
|
145
|
frydek-nek :
ha csak optikailag, akkor elég egy egy egyszerű legördülő nádróló, ha szagot is akarsz fogni, akkor azt csak épített módon tudod biztositani. Az épített módba beletartozik természetesen a faszerkezet is. |
|
A hozzászólás:
 |
frydek
2003-12-01 12:19:36
|
144
|
mondanátok néhány ötletet hogyan tudnánk a konyhát a nappalitól időnként elválasztani? csak egy pult van közte de néha jó lenne eltakarni a romokat, vagy elzárni a nappalit a szagoktól.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|