Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
slpg590 Creative Commons License 2003-12-01 11:16:20 8
Fájl > Beállítások > Különleges beállítások > Túlírás engedélyezése. Itt kell lennie, nekem is Nero 6 van.
Előzmény:
tombadillo Creative Commons License 2003-11-27 23:00:45 5
Nero 6 van a gépemen, de ezzel sem vagyok képes felírni egy 728 GB-os filmet. Nem találok olyat mint a korábbi vewrzióban, hogy túlírás emgedélyezés, de azt be tudtam állítani, hogy 85 percre állítja az ablakot, ahol azt mutatja, hogy ráfér-e a cd-ra az anyag, de akárhova teszem, akkor is azt mondja, hogy kicsi a cD.
Mit tegyek, hogy fel tudjam írni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!