|
|
|
|
 |
QQ
2003-11-30 12:41:18
|
396
|
| Koszonom! |
|
A hozzászólás:
 |
ctrab
2003-11-30 12:31:01
|
395
|
Egy másik topicban említette valaki, és mások meg egyetértettek vele:-)) Nem lényeg. Az viszont igen, hogy a te obidban lévő IS-t nem lehet állványon használni, akkor csak ront a minőségen. De gondolom ezt olvastad a um-ben, csak az utolsó mondat miatt írom.
Sok jó képet az új obival(meg az összessel) !!! |
|
Előzmény:
 |
QQ
2003-11-30 11:39:16
|
392
|
ctrab:
Mi? Ki? talan en mondtam valamit?:o)
Handras:
Ł=font
szazbolha:
A tukorfelcsapas problemajat ismerem de regen amikor eos 1000et hasznaltam 1000 ruszki tukorrel akkor jelentkezett es csak allvanyon.
(persze azt allvany nelkul nem hasznaltam)
vagy 600-nal jelentkezett ha jol emlekszem mert mar regen volt.
Igy egynaposan az IS csak oda jo ha kezbol lovoldozol de arra nagyon szerintem ez olyan riporteri munkara van kitalalva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|