Keresés

Részletes keresés

QQ Creative Commons License 2003-11-30 12:41:18 396
Koszonom!
A hozzászólás:
ctrab Creative Commons License 2003-11-30 12:31:01 395
Egy másik topicban említette valaki, és mások meg egyetértettek vele:-)) Nem lényeg. Az viszont igen, hogy a te obidban lévő IS-t nem lehet állványon használni, akkor csak ront a minőségen. De gondolom ezt olvastad a um-ben, csak az utolsó mondat miatt írom.
Sok jó képet az új obival(meg az összessel) !!!
Előzmény:
QQ Creative Commons License 2003-11-30 11:39:16 392
ctrab:
Mi? Ki? talan en mondtam valamit?:o)

Handras:
Ł=font

szazbolha:
A tukorfelcsapas problemajat ismerem de regen amikor eos 1000et hasznaltam 1000 ruszki tukorrel akkor jelentkezett es csak allvanyon.
(persze azt allvany nelkul nem hasznaltam)
vagy 600-nal jelentkezett ha jol emlekszem mert mar regen volt.
Igy egynaposan az IS csak oda jo ha kezbol lovoldozol de arra nagyon szerintem ez olyan riporteri munkara van kitalalva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!