|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Dro0pY
2003-11-29 13:35:45
|
47
|
Xcsabo!
Én egy kétéves, utolsó szériás Civic VTI F1-et vettem pontosan ennyi pénzért...
Bár ugy látom Nálad japán nem játszik, és ez egy mérettel nagyobb is, mint amiket néztél.
Mindenesetre megfontolásra ajánlom, legalább próbáld ki, mielőtt ezek bármelyikébe beleülnél és csalódnál :)
Ezek közül egyedül a turbós Ibiza és a Clio 2.0 értékelhető (bár a futóműve azoknak sem versenyképes), a többi erősen felejtős, az uj Clio pláne. |
|
Előzmény:
 |
xcsabo
2003-11-27 08:16:27
|
10
|
Autó vásárlás előtt vagyok, és kb. 3 M van rá (természetesen részletre). Nos az elképzelés - akár használt akár új lesz - hogy ezt az álomhatárt nem szeretném átlépni. A kinézett autók:
használtban:
- renault clio sport 2.0 (phase II)
- seat ibiza 1.8 20vt
- opel corsa gsi (a 2 literes)
- fiat punto hgt
- citroen xsara vts (a 2 literes)
újban:
- renault clio dinamique 1.6 16v
Érveket és ellenérveket várok a döntés segítéséhez.
cső
x |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|