|
|
|
|
 |
Baliszoft
2003-11-29 13:23:41
|
46
|
| 1.8T alapbol 156 v 180 (Cupra v Cupra R kivitel). Csippel mind a ketto (motor 100% ua) 195 koruli lehet. Fogyasztas 10-11L varosban (csippel kevesebb mint a gyari), padlogaz allandoan 15L. Gyorsulas 0-100ra 7.2-t mertunk nekem muszerrel, de egyesben tapadas nelkul. 6.8 lehet a legjobb SZVSZ. |
|
A hozzászólás:
 |
szpidro
2003-11-29 13:19:32
|
45
|
Szeva!
Mekkora motor van benne?
sz |
|
Előzmény:
 |
Baliszoft
2003-11-29 12:21:48
|
44
|
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
1120Kg ~195LE |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|