|
|
|
|
 |
sz..zs
2003-11-28 15:58:15
|
384
|
| okes! komolysagkomolysag... |
|
 |
sz..zs
2003-11-28 15:04:57
|
382
|
Egyebkent most probalom feltornazni az osszeget 1.5 v 1.8ra. minden a dec kozepen tartando koltsegvetesi tanacskozastol fugg... :(
siraly egy foto... en egyszer a dohany uti zsinagogaba szeretnek beszabadulni a gepemmel...
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-11-28 13:08:59
|
381
|
ember!
jó a megrendelöd, de a hobbidról van szóóó ;-)) !! több komolyságotejnyebejne :-)
ja, tényleg, a bemutatkozófotóm:
http://index.hu/tech/digicam/fotozz/fotot_megmutat?Foto_ID=6989
az idézett L obival, 1/3 letámasztott könyökkel, 160mm ekv fókusz.
legközelebb megcsinálom állványról is :-) |
|
Előzmény:
 |
sz..zs
2003-11-28 12:30:15
|
380
|
Hat a megrendelo (muzeum) egy szamitogepes adatbazist akar letrehozni, es ehhez kellenek a képek... ami ugy gondolom, hogy nem igazan igenyel nagyobb fotokat, mint 1024x768...
En emlitettem nekik, hogy emiatt nem igazan kellene ekkora gep, mivel ezt akár egy normalisabb 150e korulivel (mondjuk HPvel) is meg lehet oldani, de hat azt mondtak, hogy ha van ennyi penz, akkor miert ne? En meg nem vitatkoztam... (asszem ezzel most jol leraktam a szinvonalat obiugyben... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|