Keresés

Részletes keresés

sz..zs Creative Commons License 2003-11-28 15:58:15 384
okes! komolysagkomolysag...
sz..zs Creative Commons License 2003-11-28 15:04:57 382
Egyebkent most probalom feltornazni az osszeget 1.5 v 1.8ra. minden a dec kozepen tartando koltsegvetesi tanacskozastol fugg... :(

siraly egy foto... en egyszer a dohany uti zsinagogaba szeretnek beszabadulni a gepemmel...

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-11-28 13:08:59 381
ember!

jó a megrendelöd, de a hobbidról van szóóó ;-)) !! több komolyságotejnyebejne :-)

ja, tényleg, a bemutatkozófotóm:
http://index.hu/tech/digicam/fotozz/fotot_megmutat?Foto_ID=6989

az idézett L obival, 1/3 letámasztott könyökkel, 160mm ekv fókusz.
legközelebb megcsinálom állványról is :-)

Előzmény:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-28 12:30:15 380
Hat a megrendelo (muzeum) egy szamitogepes adatbazist akar letrehozni, es ehhez kellenek a képek... ami ugy gondolom, hogy nem igazan igenyel nagyobb fotokat, mint 1024x768...

En emlitettem nekik, hogy emiatt nem igazan kellene ekkora gep, mivel ezt akár egy normalisabb 150e korulivel (mondjuk HPvel) is meg lehet oldani, de hat azt mondtak, hogy ha van ennyi penz, akkor miert ne? En meg nem vitatkoztam... (asszem ezzel most jol leraktam a szinvonalat obiugyben... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!