|
|
|
|
 |
Tschangow
2003-12-03 16:38:55
|
58
|
deltaforce!
Hát volt belőle GTi, ami 1.6 16V 112 és 170 Le között. Volt kompresszoros is, az 165 paci általában.
Hátsókerék, kicsi súly, néha sperrel, szal elégisten kis driftmasina :))) |
|
 |
Oszy1.816v
2003-11-28 12:12:29
|
31
|
| egyhattizenhatvé, hátulhajtgyárilagsperr, valami 135le gyárilag, de könnyedén fokozható és imád forogni!;o) |
|
A hozzászólás:
 |
deltaforce
2003-11-28 12:06:38
|
30
|
| Csángó! Mit tud ez a Corolla? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|