|
|
|
|
 |
timartom
2003-11-28 11:29:55
|
378
|
| Én személy szerint szeretem a Sigma obikat, de most azt kell mondanom, hogy ha házakat is akarsz fotózni, akkor kell a nagyobb látószög, így az EF 24-85 a jobb választás (nem feltételnül a minőség miatt) a te esetetben. |
|
A hozzászólás:
 |
sz..zs
2003-11-28 10:52:50
|
377
|
hat igen, 60e erosen leszukiti a valasztekot. De 350-400e Ftnal sem kell elszallni...
Legyen egy fix 50/1.8, melle pedig
EF 24-85mm f/3.5-4.5 USM
EF 75-300mm f/4.0-5.6 III. USM
vagy
Sigma 28-70 f/2.8 EX Apsherical DF
Sigma AF 4.0-5.6 70-300mm APO Macro Super II
most ez tenyleg nem jo? jut is marad is...
Bar az elso ketto 'sub-average', a Sigmakat meg irtam par hsz-sal ezelott... |
|
Előzmény:
 |
Hantaboj
2003-11-28 09:24:55
|
374
|
| Így van, azt meg kell hagyni, ha ilyen pénz áll rendelkezésre, akkor érdemes jobb objektívekben gondolkodni. Más lenne, ha 60 ezret kellene beosztani :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|