Keresés

Részletes keresés

sz..zs Creative Commons License 2003-11-28 10:52:50 377
hat igen, 60e erosen leszukiti a valasztekot. De 350-400e Ftnal sem kell elszallni...

Legyen egy fix 50/1.8, melle pedig

EF 24-85mm f/3.5-4.5 USM
EF 75-300mm f/4.0-5.6 III. USM

vagy

Sigma 28-70 f/2.8 EX Apsherical DF
Sigma AF 4.0-5.6 70-300mm APO Macro Super II

most ez tenyleg nem jo? jut is marad is...
Bar az elso ketto 'sub-average', a Sigmakat meg irtam par hsz-sal ezelott...

A hozzászólás:
Hantaboj Creative Commons License 2003-11-28 09:24:55 374
Így van, azt meg kell hagyni, ha ilyen pénz áll rendelkezésre, akkor érdemes jobb objektívekben gondolkodni. Más lenne, ha 60 ezret kellene beosztani :)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-11-28 09:12:55 373
sz..zs,

Én mindenképpen L es obikat vennék ekkora keretböl.

L, mint Lencse....

a 10D és 300d közti 25(?) dekát és 150,000(?) froncsit is obiba fektetném természetesen.

szürkén 70-200/4L kb 210,000, 17-40/4L ugyanennyi.
belsö terekhez esetleg egy rövidebb fix, bár az drága tud lenni - és esetleg kerits az ebayen tilt-shiftet az épületfotókhoz.

nem csak beledumálok, 300d-m van, és megindultam az L gyüjtés lejtöjén :-), a 70-200 képét meglátva már gyüjtök a 17-40-re :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!