|
|
|
|
 |
sz..zs
2003-11-28 10:41:54
|
376
|
marmint ugy erted, hogy a millát teljes egeszeben L-es obikra koltened? csak mert 340-750ig terjed a dolog. nekem 2-3db-ra van 340e Ft, nem 1re! :)
En minden letezo lefaraghatot (persze egy normalis hatarig) obiba fektetek. De azert az Lek azert arban kicsit durvak.
De en nem vagyok hajlando 300D-re...
Most olvasom az infod, nem semmi... :) |
|
 |
Hantaboj
2003-11-28 09:24:55
|
374
|
| Így van, azt meg kell hagyni, ha ilyen pénz áll rendelkezésre, akkor érdemes jobb objektívekben gondolkodni. Más lenne, ha 60 ezret kellene beosztani :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-11-28 09:12:55
|
373
|
sz..zs,
Én mindenképpen L es obikat vennék ekkora keretböl.
L, mint Lencse....
a 10D és 300d közti 25(?) dekát és 150,000(?) froncsit is obiba fektetném természetesen.
szürkén 70-200/4L kb 210,000, 17-40/4L ugyanennyi.
belsö terekhez esetleg egy rövidebb fix, bár az drága tud lenni - és esetleg kerits az ebayen tilt-shiftet az épületfotókhoz.
nem csak beledumálok, 300d-m van, és megindultam az L gyüjtés lejtöjén :-), a 70-200 képét meglátva már gyüjtök a 17-40-re :-)))
|
|
Előzmény:
 |
Hantaboj
2003-11-27 22:37:18
|
372
|
Megnéztem. Az obi nem egy high end - az rendben van. De hogy siralmas, azt azért nem érzem. Belikeltem egy képet. Rossz szkennelés, de annyira szar lenne?? Talán igénytelen vagyok.... Nemtom.
Az más kérdés, hogy digivel kicsit megnyúlnak az obik, ezért a 28 mm talán karcsú lesz neked belső fotókhoz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|