Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-11-28 09:12:55 373
sz..zs,

Én mindenképpen L es obikat vennék ekkora keretböl.

L, mint Lencse....

a 10D és 300d közti 25(?) dekát és 150,000(?) froncsit is obiba fektetném természetesen.

szürkén 70-200/4L kb 210,000, 17-40/4L ugyanennyi.
belsö terekhez esetleg egy rövidebb fix, bár az drága tud lenni - és esetleg kerits az ebayen tilt-shiftet az épületfotókhoz.

nem csak beledumálok, 300d-m van, és megindultam az L gyüjtés lejtöjén :-), a 70-200 képét meglátva már gyüjtök a 17-40-re :-)))

A hozzászólás:
Hantaboj Creative Commons License 2003-11-27 22:37:18 372
Megnéztem. Az obi nem egy high end - az rendben van. De hogy siralmas, azt azért nem érzem. Belikeltem egy képet. Rossz szkennelés, de annyira szar lenne?? Talán igénytelen vagyok.... Nemtom.
Az más kérdés, hogy digivel kicsit megnyúlnak az obik, ezért a 28 mm talán karcsú lesz neked belső fotókhoz.
Előzmény:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-27 22:20:36 371
most beszelnek le a konfigban szereplo Sigma telerol... az EOS 10D topikban targyaljuk a dolgot, nezz at ha gondolod...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!