|
|
|
|
 |
Hantaboj
2003-11-27 22:37:18
|
372
|
Megnéztem. Az obi nem egy high end - az rendben van. De hogy siralmas, azt azért nem érzem. Belikeltem egy képet. Rossz szkennelés, de annyira szar lenne?? Talán igénytelen vagyok.... Nemtom.
Az más kérdés, hogy digivel kicsit megnyúlnak az obik, ezért a 28 mm talán karcsú lesz neked belső fotókhoz. |
|
A hozzászólás:
 |
sz..zs
2003-11-27 22:20:36
|
371
|
| most beszelnek le a konfigban szereplo Sigma telerol... az EOS 10D topikban targyaljuk a dolgot, nezz at ha gondolod... |
|
Előzmény:
 |
Hantaboj
2003-11-27 22:01:54
|
370
|
| sz..zs, nekem is ilyen készletem van, csak EOS 30-assal. Nekem tetszik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|