Keresés

Részletes keresés

Nibiru Creative Commons License 2003-11-28 16:03:56 118
EZt szerintem "kopipészteld" át az akvárium rovatba.
A hozzászólás:
dance10. Creative Commons License 2003-11-27 22:16:08 117
sziasztok

elnézést,hogy bepofátlankodom közétek,de szeretnék egy szép akváriumot.De mivel ez lesz az első komoly akváriumom igy tanácsot szeretnék kérni tőletek még nincs meg az akvárium,még azt sem döntöttük el milyen halak lesznek benne.amit tudunk min.300literes legyen. hossza 1.5méternél ne legyen hosszabb .

milyen időközönként kell takaritani?
milyen hal mutatna jól benne?hol lehet olcsón beszerezni,és (haltipustól függően)hány darab kell egy kb 300literes akváriumba?nem tudom még esetleg mi kell hozzá! tanácsaitokat nagyon szivesen venném!!

ha valaki tud olcsón akváriumot megköszönöm,ha küldene egy e-mailt . cimem:dance22@freemail.hu

köszönettel dance

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!