Keresés

Részletes keresés

sz..zs Creative Commons License 2003-11-27 22:20:36 371
most beszelnek le a konfigban szereplo Sigma telerol... az EOS 10D topikban targyaljuk a dolgot, nezz at ha gondolod...
A hozzászólás:
Hantaboj Creative Commons License 2003-11-27 22:01:54 370
sz..zs, nekem is ilyen készletem van, csak EOS 30-assal. Nekem tetszik.
Előzmény:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 23:50:48 349
Mit szoltok egy ilyen konfighez?

EOS 10D
Speedlite 420 EX
Sigma 28-70 f/2.8 EX Apsherical DF
Sigma 70-300 f/4-5.6 APO Macro Super II
CF 512 es 128 memkartya

ez brutto 917e + még a szűrők

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!