|
|
|
|
 |
sz..zs
2003-11-27 22:20:36
|
371
|
| most beszelnek le a konfigban szereplo Sigma telerol... az EOS 10D topikban targyaljuk a dolgot, nezz at ha gondolod... |
|
A hozzászólás:
 |
Hantaboj
2003-11-27 22:01:54
|
370
|
| sz..zs, nekem is ilyen készletem van, csak EOS 30-assal. Nekem tetszik. |
|
Előzmény:
 |
sz..zs
2003-11-26 23:50:48
|
349
|
Mit szoltok egy ilyen konfighez?
EOS 10D
Speedlite 420 EX
Sigma 28-70 f/2.8 EX Apsherical DF
Sigma 70-300 f/4-5.6 APO Macro Super II
CF 512 es 128 memkartya
ez brutto 917e + még a szűrők
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|