|
|
|
|
 |
Pazár
2003-11-28 10:09:43
|
143
|
Zavarba hozol, a dícséreteddel (c:§
Annyit hozzá, hogy az egyenes esetén a faltól illik elhagyni egy kis (10 cm) részt mindkét oldalon az ajtók kezelhetősége miatt. A másik esetben pedig a mosogatógép mellé egy vékony (30cm) kis szekrény maradt le zárásként.
További jó fejtörést! |
|
A hozzászólás:
 |
Zsuzsó
2003-11-27 21:49:22
|
140
|
Pazár: nagyon tetszenek, az első a nagy pult miatt a második pedig az elrendezés miatt.
Köszönöm az ötleteket.
Zsuzsó |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|