|
|
|
|
 |
hajlakk
2003-11-27 16:53:41
|
1637
|
Szasz!
Gondolatnak nem rossz. De látványnak már nem éppen szép. És nem ártana arra is figyelni, hogy az ember szeme milyen látvánnyal találkozik. Mint már mondtam, egyetlen jó megoldás létezik (szerintem): figyelni kellene egy kicsit egymásra, s nem civilizálatlan emberként viselkedni.
Tán jó hír Neked: minden ütemben lesznek kiadó parkolóhelyek. Most is van, ha jól tudom. |
|
A hozzászólás:
 |
Ba|oO
2003-11-27 16:48:44
|
1636
|
"Nem tudom, de a foglalt felszínikre nagyon a valóságtól elrugaszkodott javaslat lenne-e, hogy valami kultúrált kis tábla szerűvel ki lehetne írni a rendszámot (esetleg a lakás kódot). Lehet, hogy nem jó ötlet."
Sziasztok MárOttLakók!
Az nem lehet megoldás, amit sok helyen láttam, ahol hasonló megvásárolt égbolt-eset volt: földre "heggesztett" felnyíló zárak, amit ugye a kedves vásárló amikor távozik, akkor felállít és zár, amikor megjön, akkor kinyit és lecsuk?
Kérdezem ezt egyébként olyanként, aki (ide lőjetek) kénytelen volt anyagi megfontolások végett kihagyni a 770e-es felszínit és egyre inkább tanácstalan vagyok, hogy hol a rákban fogok parkolni...
Üdv,
Baloo |
|
Előzmény:
 |
3.ütem
2003-11-27 15:43:26
|
1632
|
A terveket meg tudjátok nézni az irodában.
Egyébként a harmadik ütem mögött a kerítésnél végig felszínik vannak merőlegesen az Attila utcára, a ház aljában hátulról meg garázsok.
Az építési engedély egyébként úgy tudom, hogy ütemekre van/volt megkérve.
Abban igazatok van, hogy mi majd a készbe költözünk, ti sok problémára keresitek és meg is találjátok közben nyilván a megoldást. Ezt tényleg köszi. Majd egyszer talán személyesen is.
Nem tudom, de a foglalt felszínikre nagyon a valóságtól elrugaszkodott javaslat lenne-e, hogy valami kultúrált kis tábla szerűvel ki lehetne írni a rendszámot (esetleg a lakás kódot). Lehet, hogy nem jó ötlet.
Persze senki sem, én sem örülnék annak beköltözés után (hol van az még!?), ha a 770.000,- -ért vett kizárólagos használatomat a csillagos ég alatt valaki más használná még akkor sem, ha éppen nem vagyok otthon vagy még akkor sem, ha éppen nem birtokolok autót. Mégiscsak megvettem nem? Persze békés úton kellene megoldást találni.
A 3.ütem készbe való beköltözése még nagyon messze van és látnotok kellene egy 3.ütemes szerződést. Tudnék mesélni! Ha valakit érdekel emilt dobjon! (Albetétesítés! )
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|