Keresés

Részletes keresés

sz..zs Creative Commons License 2003-11-27 11:16:44 364
lattam, reagaltam, koszi...
A hozzászólás:
NJani Creative Commons License 2003-11-27 10:03:12 363
sz..zs

A 10D topikban írtam neked ötletet szettre.

Jani

Előzmény:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-27 00:34:40 353
hat elsokent egy olyan munkara kellene, ahol paraszthazakat es reszleteit (faragasok, veranda, mittomen) kellene fotozni, de kesobb erdo, tajak, eletkepek, stb szoval univerzalisabban hasznalnam.
Nalam szempont hogy fogjon le egy bizonyos tartomanyt, ezesetben 28-300 kozott...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!