|
|
|
|
 |
sz..zs
2003-11-27 11:16:44
|
364
|
| lattam, reagaltam, koszi... |
|
A hozzászólás:
 |
NJani
2003-11-27 10:03:12
|
363
|
sz..zs
A 10D topikban írtam neked ötletet szettre.
Jani |
|
Előzmény:
 |
sz..zs
2003-11-27 00:34:40
|
353
|
hat elsokent egy olyan munkara kellene, ahol paraszthazakat es reszleteit (faragasok, veranda, mittomen) kellene fotozni, de kesobb erdo, tajak, eletkepek, stb szoval univerzalisabban hasznalnam.
Nalam szempont hogy fogjon le egy bizonyos tartomanyt, ezesetben 28-300 kozott... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|