|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-11-27 23:22:04
|
141
|
| Pontosan hol van a kispesti uzlet? Milyen uton? a bubivot ismerem, anno nehanyezer eve a szulok ott vettek munkalapot... (akkor az marha olcso volt... ) |
|
A hozzászólás:
 |
fefefe
2003-11-27 08:48:41
|
137
|
xviii. ker: a kispesti sorompo elott, a varosba befele menet bal oldalon van egy barkacsbolt, nagy feher tablan piros butorszerelveny felirattal. aranylag sokmindenuk van, elfogadhato aron.
kicsit dragabb, de nagyobb valasztek a lehel ternel a lehel ut/devai utca sarkan a bubivspan butorlapszerelvenybolt es lapszabaszatnal.
meg szoktam vasarolni kelenfoldon, majdnem a palyaudvarnal a hadak utjan, a harom 15 emeletes toronyhaz kozul az elsovel szemben.
|
|
Előzmény:
 |
compot
2003-11-26 14:34:29
|
133
|
Budapest.
Kerület,nem is tudom. IV,VI,VIII,IX,X,XV,XVI,XVIII
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|