|
|
|
|
 |
Dro0pY
2003-11-29 13:35:45
|
47
|
Xcsabo!
Én egy kétéves, utolsó szériás Civic VTI F1-et vettem pontosan ennyi pénzért...
Bár ugy látom Nálad japán nem játszik, és ez egy mérettel nagyobb is, mint amiket néztél.
Mindenesetre megfontolásra ajánlom, legalább próbáld ki, mielőtt ezek bármelyikébe beleülnél és csalódnál :)
Ezek közül egyedül a turbós Ibiza és a Clio 2.0 értékelhető (bár a futóműve azoknak sem versenyképes), a többi erősen felejtős, az uj Clio pláne. |
|
 |
RadiX
2003-11-27 10:31:25
|
22
|
| Xantia Activa V6 ;-) |
|
 |
puha
2003-11-27 10:22:10
|
21
|
Sziasztok!
Hát persze hogy az Ibiza!:-))
Tuningolható, és ha törik szerintem olcsón lehet kasztnielemeket venni. Bár ebben nincs igazán tapasztalatom.
Nézz át az 1,8T fórumba. Annyira hibátlanok az autók, hogy alig van hozzászólás:-)) |
|
 |
deepak
2003-11-27 09:10:53
|
14
|
| Peugeot 306 s16 2.0i 167 LE |
|
 |
Oszy1.816v
2003-11-27 08:33:47
|
11
|
| a Corsa GSI max 1.8-as, nem??? |
|
A hozzászólás:
 |
xcsabo
2003-11-27 08:16:27
|
10
|
Autó vásárlás előtt vagyok, és kb. 3 M van rá (természetesen részletre). Nos az elképzelés - akár használt akár új lesz - hogy ezt az álomhatárt nem szeretném átlépni. A kinézett autók:
használtban:
- renault clio sport 2.0 (phase II)
- seat ibiza 1.8 20vt
- opel corsa gsi (a 2 literes)
- fiat punto hgt
- citroen xsara vts (a 2 literes)
újban:
- renault clio dinamique 1.6 16v
Érveket és ellenérveket várok a döntés segítéséhez.
cső
x |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|