Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Dro0pY Creative Commons License 2003-11-29 13:35:45 47
Xcsabo!

Én egy kétéves, utolsó szériás Civic VTI F1-et vettem pontosan ennyi pénzért...

Bár ugy látom Nálad japán nem játszik, és ez egy mérettel nagyobb is, mint amiket néztél.

Mindenesetre megfontolásra ajánlom, legalább próbáld ki, mielőtt ezek bármelyikébe beleülnél és csalódnál :)

Ezek közül egyedül a turbós Ibiza és a Clio 2.0 értékelhető (bár a futóműve azoknak sem versenyképes), a többi erősen felejtős, az uj Clio pláne.

RadiX Creative Commons License 2003-11-27 10:31:25 22
Xantia Activa V6 ;-)
puha Creative Commons License 2003-11-27 10:22:10 21
Sziasztok!

Hát persze hogy az Ibiza!:-))

Tuningolható, és ha törik szerintem olcsón lehet kasztnielemeket venni. Bár ebben nincs igazán tapasztalatom.
Nézz át az 1,8T fórumba. Annyira hibátlanok az autók, hogy alig van hozzászólás:-))

deepak Creative Commons License 2003-11-27 09:10:53 14
Peugeot 306 s16 2.0i 167 LE
Oszy1.816v Creative Commons License 2003-11-27 08:33:47 11
a Corsa GSI max 1.8-as, nem???
A hozzászólás:
xcsabo Creative Commons License 2003-11-27 08:16:27 10
Autó vásárlás előtt vagyok, és kb. 3 M van rá (természetesen részletre). Nos az elképzelés - akár használt akár új lesz - hogy ezt az álomhatárt nem szeretném átlépni. A kinézett autók:
használtban:
- renault clio sport 2.0 (phase II)
- seat ibiza 1.8 20vt
- opel corsa gsi (a 2 literes)
- fiat punto hgt
- citroen xsara vts (a 2 literes)
újban:
- renault clio dinamique 1.6 16v
Érveket és ellenérveket várok a döntés segítéséhez.
cső
x

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!