Keresés

Részletes keresés

tux Creative Commons License 2003-11-27 06:34:12 356
Itt van a fuggőleges elemtartó/markolat:

http://www.dpreview.com/reviews/canoneos10d/page3.asp

Ára bruttó 76 ezer, itt
http://www.gaia.hu/a_akcio.htm

Visszatérve a D100-ra, a D60-al nagyjából egy szinten vannak, a D60 újabb konstrukció és kicsivel jobb a CMOS képminősége. Én a kető közül is a D60-at választanám, szerintem jobb és használtan fél áron van az új D100-hoz képest... De látom nyitott kapukat döngetek :) Ha ekkora keret van rá, nem kérdés, hogy 10D.

tux

A hozzászólás:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-27 01:03:50 355
10Dhez letezik elemtarto? vagy csak en nem talalom?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!