|
|
|
|
 |
tux
2003-11-27 06:34:12
|
356
|
Itt van a fuggőleges elemtartó/markolat:
http://www.dpreview.com/reviews/canoneos10d/page3.asp
Ára bruttó 76 ezer, itt
http://www.gaia.hu/a_akcio.htm
Visszatérve a D100-ra, a D60-al nagyjából egy szinten vannak, a D60 újabb konstrukció és kicsivel jobb a CMOS képminősége. Én a kető közül is a D60-at választanám, szerintem jobb és használtan fél áron van az új D100-hoz képest... De látom nyitott kapukat döngetek :) Ha ekkora keret van rá, nem kérdés, hogy 10D.
tux
|
|
A hozzászólás:
 |
sz..zs
2003-11-27 01:03:50
|
355
|
| 10Dhez letezik elemtarto? vagy csak en nem talalom? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|