Keresés

Részletes keresés

NJani Creative Commons License 2003-11-27 10:03:12 363
sz..zs

A 10D topikban írtam neked ötletet szettre.

Jani

sz..zs Creative Commons License 2003-11-27 00:38:41 354
meg a 24-70esre 82es szurok kellenek, es azok mar kezdenek durvak lenni arban...

Ti (Te) hasznaltok UVt (lencsevedonek) es Skyt is? vagy altalaban csak az egyik szokott lenni? ha igen melyik a gyakoribb?

A hozzászólás:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-27 00:34:40 353
hat elsokent egy olyan munkara kellene, ahol paraszthazakat es reszleteit (faragasok, veranda, mittomen) kellene fotozni, de kesobb erdo, tajak, eletkepek, stb szoval univerzalisabban hasznalnam.
Nalam szempont hogy fogjon le egy bizonyos tartomanyt, ezesetben 28-300 kozott...
Előzmény:
F707 Creative Commons License 2003-11-27 00:31:08 352
Attól függ mire kell a szett...
Ha inkább a 28-70es tartományt használnád, akkor jó (bár inkább egy 24-től induló 2,8as zúmot vennék)
Ha inkább a 70-300as tartomány a fontos, akkor oda néznék vmi jobbat.

A Sigmák kompataibilitását ellenőrizd vétel előtt feltétlen.

USM - Ultrasonic Motor. Gyors, hangtalan élességállítás a Canonnál.
Sigmánál HSM, Nikonnál AF-S a megfelelője. De míg a Canonnál elterjedt addig az utóbbiaknál viszonylag ritka feature.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!