|
|
|
|
 |
NJani
2003-11-27 10:03:12
|
363
|
sz..zs
A 10D topikban írtam neked ötletet szettre.
Jani |
|
 |
sz..zs
2003-11-27 00:38:41
|
354
|
meg a 24-70esre 82es szurok kellenek, es azok mar kezdenek durvak lenni arban...
Ti (Te) hasznaltok UVt (lencsevedonek) es Skyt is? vagy altalaban csak az egyik szokott lenni? ha igen melyik a gyakoribb? |
|
A hozzászólás:
 |
sz..zs
2003-11-27 00:34:40
|
353
|
hat elsokent egy olyan munkara kellene, ahol paraszthazakat es reszleteit (faragasok, veranda, mittomen) kellene fotozni, de kesobb erdo, tajak, eletkepek, stb szoval univerzalisabban hasznalnam.
Nalam szempont hogy fogjon le egy bizonyos tartomanyt, ezesetben 28-300 kozott... |
|
Előzmény:
 |
F707
2003-11-27 00:31:08
|
352
|
Attól függ mire kell a szett...
Ha inkább a 28-70es tartományt használnád, akkor jó (bár inkább egy 24-től induló 2,8as zúmot vennék)
Ha inkább a 70-300as tartomány a fontos, akkor oda néznék vmi jobbat.
A Sigmák kompataibilitását ellenőrizd vétel előtt feltétlen.
USM - Ultrasonic Motor. Gyors, hangtalan élességállítás a Canonnál.
Sigmánál HSM, Nikonnál AF-S a megfelelője. De míg a Canonnál elterjedt addig az utóbbiaknál viszonylag ritka feature. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|