|
|
|
|
 |
sz..zs
2003-11-27 00:34:40
|
353
|
hat elsokent egy olyan munkara kellene, ahol paraszthazakat es reszleteit (faragasok, veranda, mittomen) kellene fotozni, de kesobb erdo, tajak, eletkepek, stb szoval univerzalisabban hasznalnam.
Nalam szempont hogy fogjon le egy bizonyos tartomanyt, ezesetben 28-300 kozott... |
|
A hozzászólás:
 |
F707
2003-11-27 00:31:08
|
352
|
Attól függ mire kell a szett...
Ha inkább a 28-70es tartományt használnád, akkor jó (bár inkább egy 24-től induló 2,8as zúmot vennék)
Ha inkább a 70-300as tartomány a fontos, akkor oda néznék vmi jobbat.
A Sigmák kompataibilitását ellenőrizd vétel előtt feltétlen.
USM - Ultrasonic Motor. Gyors, hangtalan élességállítás a Canonnál.
Sigmánál HSM, Nikonnál AF-S a megfelelője. De míg a Canonnál elterjedt addig az utóbbiaknál viszonylag ritka feature. |
|
Előzmény:
 |
sz..zs
2003-11-26 23:50:48
|
349
|
Mit szoltok egy ilyen konfighez?
EOS 10D
Speedlite 420 EX
Sigma 28-70 f/2.8 EX Apsherical DF
Sigma 70-300 f/4-5.6 APO Macro Super II
CF 512 es 128 memkartya
ez brutto 917e + még a szűrők
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|