Keresés

Részletes keresés

Hantaboj Creative Commons License 2003-11-27 22:01:54 370
sz..zs, nekem is ilyen készletem van, csak EOS 30-assal. Nekem tetszik.
F707 Creative Commons License 2003-11-27 00:31:08 352
Attól függ mire kell a szett...
Ha inkább a 28-70es tartományt használnád, akkor jó (bár inkább egy 24-től induló 2,8as zúmot vennék)
Ha inkább a 70-300as tartomány a fontos, akkor oda néznék vmi jobbat.

A Sigmák kompataibilitását ellenőrizd vétel előtt feltétlen.

USM - Ultrasonic Motor. Gyors, hangtalan élességállítás a Canonnál.
Sigmánál HSM, Nikonnál AF-S a megfelelője. De míg a Canonnál elterjedt addig az utóbbiaknál viszonylag ritka feature.

A hozzászólás:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 23:50:48 349
Mit szoltok egy ilyen konfighez?

EOS 10D
Speedlite 420 EX
Sigma 28-70 f/2.8 EX Apsherical DF
Sigma 70-300 f/4-5.6 APO Macro Super II
CF 512 es 128 memkartya

ez brutto 917e + még a szűrők

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!