|
|
|
|
 |
Hantaboj
2003-11-27 22:01:54
|
370
|
| sz..zs, nekem is ilyen készletem van, csak EOS 30-assal. Nekem tetszik. |
|
 |
F707
2003-11-27 00:31:08
|
352
|
Attól függ mire kell a szett...
Ha inkább a 28-70es tartományt használnád, akkor jó (bár inkább egy 24-től induló 2,8as zúmot vennék)
Ha inkább a 70-300as tartomány a fontos, akkor oda néznék vmi jobbat.
A Sigmák kompataibilitását ellenőrizd vétel előtt feltétlen.
USM - Ultrasonic Motor. Gyors, hangtalan élességállítás a Canonnál.
Sigmánál HSM, Nikonnál AF-S a megfelelője. De míg a Canonnál elterjedt addig az utóbbiaknál viszonylag ritka feature. |
|
A hozzászólás:
 |
sz..zs
2003-11-26 23:50:48
|
349
|
Mit szoltok egy ilyen konfighez?
EOS 10D
Speedlite 420 EX
Sigma 28-70 f/2.8 EX Apsherical DF
Sigma 70-300 f/4-5.6 APO Macro Super II
CF 512 es 128 memkartya
ez brutto 917e + még a szűrők
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|