Keresés

Részletes keresés

sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 23:14:10 348
hat ez mar rajtam is kezd jelentkezni...:)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-11-26 23:07:30 347
sz..zs,

NJani nevü topicoló a d10 fórumban Nikonos volt. Digitben Canonizálódott...

Előzmény:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 22:45:32 344
penz 1m Ft, es ha mar C akkor 10D...
most epp ehhez nezek vmi konfiguraciot.

kerdesek:
Sigmanak ugye van C-s bajonettje?
mi az USM?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!