|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-11-26 23:07:30
|
347
|
sz..zs,
NJani nevü topicoló a d10 fórumban Nikonos volt. Digitben Canonizálódott... |
|
 |
handras
2003-11-26 22:53:48
|
346
|
| OFF: sz..zs: küldtem egy mailt. |
|
A hozzászólás:
 |
sz..zs
2003-11-26 22:45:32
|
344
|
penz 1m Ft, es ha mar C akkor 10D...
most epp ehhez nezek vmi konfiguraciot.
kerdesek:
Sigmanak ugye van C-s bajonettje?
mi az USM?
|
|
Előzmény:
 |
QQ
2003-11-26 22:26:54
|
338
|
| En is sokat vacakoltam a 300D 10D kozott. Ami nekem lenyeges volt a 3fps es 9kep buffer fenyesebb kereso. Kiprobaltam.nem erit meg nekem 125ezret a 9kep sorozat a kereso meg nem veszes mar hozza is szoktam. Ja es bazinehez. marha egesz nap cipelni kell. van meg tobb kulonbseg de az nem szamit.talan meg a koveto fokuszt tudom hasznalni rawba direkt.d nem fontos ez sem. Akulonbseg meg egy objektiv:o) hathogy nem fekete. fene tuggya amikor eloszor fogtam akkor a feeling elnyomta szint:o) ha van penzed 10D ha csak eppen akkor 300D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|