Keresés

Részletes keresés

handras Creative Commons License 2003-11-26 22:43:09 343
Ja, ha ennyi a keret akkor valóban 10d.
A hozzászólás:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 22:40:07 341
penz 1m Ft, es ha mar C akkor 10D...
most epp ehhez nezek vmi konfiguraciot.

Sigmanak ugye van C-s bajonettje?

Előzmény:
QQ Creative Commons License 2003-11-26 22:26:54 338
En is sokat vacakoltam a 300D 10D kozott. Ami nekem lenyeges volt a 3fps es 9kep buffer fenyesebb kereso. Kiprobaltam.nem erit meg nekem 125ezret a 9kep sorozat a kereso meg nem veszes mar hozza is szoktam. Ja es bazinehez. marha egesz nap cipelni kell. van meg tobb kulonbseg de az nem szamit.talan meg a koveto fokuszt tudom hasznalni rawba direkt.d nem fontos ez sem. Akulonbseg meg egy objektiv:o) hathogy nem fekete. fene tuggya amikor eloszor fogtam akkor a feeling elnyomta szint:o) ha van penzed 10D ha csak eppen akkor 300D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!