|
|
|
|
 |
QQ
2003-11-26 22:47:34
|
345
|
Mikor? Miert?
En is errol kerdezoskodom.
Ha ossze tudnad foglalni. legyszi.
Tudom hogy 100-300 f4 de sok az ara nekem.
Van alternativa az arkategoriajaban? |
|
A hozzászólás:
 |
handras
2003-11-26 22:34:01
|
340
|
| Még véletlenül se! Már többeket lebeszéltünk róla :-))) |
|
Előzmény:
 |
sz..zs
2003-11-26 22:09:43
|
336
|
Megneztem egy tobboldalas leirast a 10Drol...
Hat nem is tudom. Ott elegge etvagygerjesztonek tunik. Most mar tenyleg nemtom hogy melyik legyen. :) Kellett nekem forumolni :)) addig olyan biztos voltam magamban... :)))
No egye fene... szetnezek. De a 300D akkor se! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|