Keresés

Részletes keresés

QQ Creative Commons License 2003-11-26 22:47:34 345
Mikor? Miert?
En is errol kerdezoskodom.
Ha ossze tudnad foglalni. legyszi.
Tudom hogy 100-300 f4 de sok az ara nekem.
Van alternativa az arkategoriajaban?
A hozzászólás:
handras Creative Commons License 2003-11-26 22:34:01 340
Még véletlenül se! Már többeket lebeszéltünk róla :-)))
Előzmény:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 22:09:43 336
Megneztem egy tobboldalas leirast a 10Drol...
Hat nem is tudom. Ott elegge etvagygerjesztonek tunik. Most mar tenyleg nemtom hogy melyik legyen. :) Kellett nekem forumolni :)) addig olyan biztos voltam magamban... :)))

No egye fene... szetnezek. De a 300D akkor se!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!