|
|
|
|
 |
Hantaboj
2003-11-26 22:41:59
|
342
|
| Ha nem találsz jobb képet, akkor itt egy 300 dpi, papírról szkennelt minta (Sigma 70-300 APO MS). Színeiben egyezik, de kissé lágyabb lett a rajzolata, mint a papíron. No, meg egy kicsit poros, stb. |
|
 |
sz..zs
2003-11-26 22:28:43
|
339
|
marmint az obirol?
http://www.sigmaphoto.com/html/pages/70_300_ams2.htm |
|
A hozzászólás:
 |
QQ
2003-11-26 22:14:54
|
337
|
erdekes hogy a Sigma AF 4.0-5.6 70-300mm APO Macro Super 3.21 et kaott ami szerintem aranak megfelelo de az user ratingsba meg 1.valamennyit.
Tudtok errol tesztet vagy kepeket a neten? en nem talaltam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|