|
|
|
|
 |
handras
2003-11-26 22:34:01
|
340
|
| Még véletlenül se! Már többeket lebeszéltünk róla :-))) |
|
 |
QQ
2003-11-26 22:26:54
|
338
|
| En is sokat vacakoltam a 300D 10D kozott. Ami nekem lenyeges volt a 3fps es 9kep buffer fenyesebb kereso. Kiprobaltam.nem erit meg nekem 125ezret a 9kep sorozat a kereso meg nem veszes mar hozza is szoktam. Ja es bazinehez. marha egesz nap cipelni kell. van meg tobb kulonbseg de az nem szamit.talan meg a koveto fokuszt tudom hasznalni rawba direkt.d nem fontos ez sem. Akulonbseg meg egy objektiv:o) hathogy nem fekete. fene tuggya amikor eloszor fogtam akkor a feeling elnyomta szint:o) ha van penzed 10D ha csak eppen akkor 300D |
|
A hozzászólás:
 |
sz..zs
2003-11-26 22:09:43
|
336
|
Megneztem egy tobboldalas leirast a 10Drol...
Hat nem is tudom. Ott elegge etvagygerjesztonek tunik. Most mar tenyleg nemtom hogy melyik legyen. :) Kellett nekem forumolni :)) addig olyan biztos voltam magamban... :)))
No egye fene... szetnezek. De a 300D akkor se! |
|
Előzmény:
 |
F707
2003-11-26 21:16:04
|
331
|
Az attól függ, mire szeretnéd használni, mik a kritériumaid, stb.
Ha csak az a lényeg, hogy Nikon lógjon a nyakadban, mint a filmekben, akkor vedd meg a D100-at, és a gagyi zúmokat. (ezt nem bántásból írom, csak nekem eddig ez jött le).
De, gyanítom, hogy a _jelenlegi_ választékból, a Canon fiatalabb, olcsóbb váza miatt, jobb szettet lehetne összehozni. pl, egy USM-es, stabilizátoros, jó minőségű alapzúmmal, stb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|