Keresés

Részletes keresés

sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 22:09:43 336
Megneztem egy tobboldalas leirast a 10Drol...
Hat nem is tudom. Ott elegge etvagygerjesztonek tunik. Most mar tenyleg nemtom hogy melyik legyen. :) Kellett nekem forumolni :)) addig olyan biztos voltam magamban... :)))

No egye fene... szetnezek. De a 300D akkor se!

A hozzászólás:
F707 Creative Commons License 2003-11-26 21:16:04 331
Az attól függ, mire szeretnéd használni, mik a kritériumaid, stb.

Ha csak az a lényeg, hogy Nikon lógjon a nyakadban, mint a filmekben, akkor vedd meg a D100-at, és a gagyi zúmokat. (ezt nem bántásból írom, csak nekem eddig ez jött le).

De, gyanítom, hogy a _jelenlegi_ választékból, a Canon fiatalabb, olcsóbb váza miatt, jobb szettet lehetne összehozni. pl, egy USM-es, stabilizátoros, jó minőségű alapzúmmal, stb.

Előzmény:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 20:45:24 322
"A többi duma csak sallang."

JOL MONDOD!

De ha maradnek a Nikonnal, akkor ez a ket obi

Nikkor AF 70-300mm f/4-5.6G
Nikkor AF 28-80 f/3.3-5.6G

mennyire jo megkozelites?

Mert vegulis ez volt az indulokerdesem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!