|
|
|
|
 |
sz..zs
2003-11-26 22:09:43
|
336
|
Megneztem egy tobboldalas leirast a 10Drol...
Hat nem is tudom. Ott elegge etvagygerjesztonek tunik. Most mar tenyleg nemtom hogy melyik legyen. :) Kellett nekem forumolni :)) addig olyan biztos voltam magamban... :)))
No egye fene... szetnezek. De a 300D akkor se! |
|
A hozzászólás:
 |
F707
2003-11-26 21:16:04
|
331
|
Az attól függ, mire szeretnéd használni, mik a kritériumaid, stb.
Ha csak az a lényeg, hogy Nikon lógjon a nyakadban, mint a filmekben, akkor vedd meg a D100-at, és a gagyi zúmokat. (ezt nem bántásból írom, csak nekem eddig ez jött le).
De, gyanítom, hogy a _jelenlegi_ választékból, a Canon fiatalabb, olcsóbb váza miatt, jobb szettet lehetne összehozni. pl, egy USM-es, stabilizátoros, jó minőségű alapzúmmal, stb. |
|
Előzmény:
 |
sz..zs
2003-11-26 20:45:24
|
322
|
"A többi duma csak sallang."
JOL MONDOD!
De ha maradnek a Nikonnal, akkor ez a ket obi
Nikkor AF 70-300mm f/4-5.6G
Nikkor AF 28-80 f/3.3-5.6G
mennyire jo megkozelites?
Mert vegulis ez volt az indulokerdesem... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|