|
|
|
|
 |
F707
2003-11-26 20:59:45
|
329
|
...ha tudnám, hogy nálad mennyi?? :))
amúgy már megrendeltem (17-40), elvileg vasárnap már a kezemben lesz.
ha mégsem, akkor megkereslek.
és thx. |
|
A hozzászólás:
 |
handras
2003-11-26 20:52:39
|
326
|
| Egyre gondolunk! :-( Mennyivel olcsóbb? Lehet, hogy lehet alkudni. :-) |
|
Előzmény:
 |
F707
2003-11-26 20:49:46
|
324
|
Handras!
Ha egyre gondolunk, akkor valószínű, hogy nem, mert tárgytalan a dolog, (ha minden igaz) van olcsóbb forrás.
Ha nem egyre gondolunk, akkor nagyon szivesen. :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|