Keresés

Részletes keresés

F707 Creative Commons License 2003-11-26 21:16:04 331
Az attól függ, mire szeretnéd használni, mik a kritériumaid, stb.

Ha csak az a lényeg, hogy Nikon lógjon a nyakadban, mint a filmekben, akkor vedd meg a D100-at, és a gagyi zúmokat. (ezt nem bántásból írom, csak nekem eddig ez jött le).

De, gyanítom, hogy a _jelenlegi_ választékból, a Canon fiatalabb, olcsóbb váza miatt, jobb szettet lehetne összehozni. pl, egy USM-es, stabilizátoros, jó minőségű alapzúmmal, stb.

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2003-11-26 20:49:16 323
"mennyire jo megkozelites?"

hát...

Sok pénzé veszel egy vázat...
aztán kevésbé soké obit...

kicsit sánta.

A hozzászólás:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 20:45:24 322
"A többi duma csak sallang."

JOL MONDOD!

De ha maradnek a Nikonnal, akkor ez a ket obi

Nikkor AF 70-300mm f/4-5.6G
Nikkor AF 28-80 f/3.3-5.6G

mennyire jo megkozelites?

Mert vegulis ez volt az indulokerdesem...

Előzmény:
F707 Creative Commons License 2003-11-26 20:39:47 319
sz..sz

Feltétlen próbálj ki egy 10d-t és egy d100at is!
Az egyik legfontosabb, hgoy hogyan tudod kezelni őket, hogy áll kézre, milyen a fogása, stb.
a többi nagyrész az optikáidon fog múlni, a kép meg leginkább rajtad.
A többi duma csak sallang.

Mindkét gép jó minőségű képek készítését teszi lehetővé (a megfelelő objektívekkel - ezért tanácsos inkább innen, semmint a váz felől megközelíteni a vásárlást).
---
tény, hogy én félve adnék ki ma annyit egy d100-ért. "drága" és "öreg". de ettől függetlenül nagyon jó gép.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!