|
|
|
|
 |
F707
2003-11-26 21:16:04
|
331
|
Az attól függ, mire szeretnéd használni, mik a kritériumaid, stb.
Ha csak az a lényeg, hogy Nikon lógjon a nyakadban, mint a filmekben, akkor vedd meg a D100-at, és a gagyi zúmokat. (ezt nem bántásból írom, csak nekem eddig ez jött le).
De, gyanítom, hogy a _jelenlegi_ választékból, a Canon fiatalabb, olcsóbb váza miatt, jobb szettet lehetne összehozni. pl, egy USM-es, stabilizátoros, jó minőségű alapzúmmal, stb. |
|
 |
Speibl és Hurvinyek
2003-11-26 20:49:16
|
323
|
"mennyire jo megkozelites?"
hát...
Sok pénzé veszel egy vázat...
aztán kevésbé soké obit...
kicsit sánta. |
|
A hozzászólás:
 |
sz..zs
2003-11-26 20:45:24
|
322
|
"A többi duma csak sallang."
JOL MONDOD!
De ha maradnek a Nikonnal, akkor ez a ket obi
Nikkor AF 70-300mm f/4-5.6G
Nikkor AF 28-80 f/3.3-5.6G
mennyire jo megkozelites?
Mert vegulis ez volt az indulokerdesem... |
|
Előzmény:
 |
F707
2003-11-26 20:39:47
|
319
|
sz..sz
Feltétlen próbálj ki egy 10d-t és egy d100at is!
Az egyik legfontosabb, hgoy hogyan tudod kezelni őket, hogy áll kézre, milyen a fogása, stb.
a többi nagyrész az optikáidon fog múlni, a kép meg leginkább rajtad.
A többi duma csak sallang.
Mindkét gép jó minőségű képek készítését teszi lehetővé (a megfelelő objektívekkel - ezért tanácsos inkább innen, semmint a váz felől megközelíteni a vásárlást).
---
tény, hogy én félve adnék ki ma annyit egy d100-ért. "drága" és "öreg". de ettől függetlenül nagyon jó gép.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|