Keresés

Részletes keresés

F707 Creative Commons License 2003-11-26 20:49:46 324
Handras!

Ha egyre gondolunk, akkor valószínű, hogy nem, mert tárgytalan a dolog, (ha minden igaz) van olcsóbb forrás.
Ha nem egyre gondolunk, akkor nagyon szivesen. :)))

A hozzászólás:
handras Creative Commons License 2003-11-26 20:42:20 320
F707: Nem akarunk mi beszélgetni? :DDD
Előzmény:
F707 Creative Commons License 2003-11-26 20:39:47 319
sz..sz

Feltétlen próbálj ki egy 10d-t és egy d100at is!
Az egyik legfontosabb, hgoy hogyan tudod kezelni őket, hogy áll kézre, milyen a fogása, stb.
a többi nagyrész az optikáidon fog múlni, a kép meg leginkább rajtad.
A többi duma csak sallang.

Mindkét gép jó minőségű képek készítését teszi lehetővé (a megfelelő objektívekkel - ezért tanácsos inkább innen, semmint a váz felől megközelíteni a vásárlást).
---
tény, hogy én félve adnék ki ma annyit egy d100-ért. "drága" és "öreg". de ettől függetlenül nagyon jó gép.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!