|
|
|
|
 |
F707
2003-11-26 20:49:46
|
324
|
Handras!
Ha egyre gondolunk, akkor valószínű, hogy nem, mert tárgytalan a dolog, (ha minden igaz) van olcsóbb forrás.
Ha nem egyre gondolunk, akkor nagyon szivesen. :))) |
|
A hozzászólás:
 |
handras
2003-11-26 20:42:20
|
320
|
| F707: Nem akarunk mi beszélgetni? :DDD |
|
Előzmény:
 |
F707
2003-11-26 20:39:47
|
319
|
sz..sz
Feltétlen próbálj ki egy 10d-t és egy d100at is!
Az egyik legfontosabb, hgoy hogyan tudod kezelni őket, hogy áll kézre, milyen a fogása, stb.
a többi nagyrész az optikáidon fog múlni, a kép meg leginkább rajtad.
A többi duma csak sallang.
Mindkét gép jó minőségű képek készítését teszi lehetővé (a megfelelő objektívekkel - ezért tanácsos inkább innen, semmint a váz felől megközelíteni a vásárlást).
---
tény, hogy én félve adnék ki ma annyit egy d100-ért. "drága" és "öreg". de ettől függetlenül nagyon jó gép.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|