|
|
|
|
 |
sz..zs
2003-11-26 20:45:24
|
322
|
"A többi duma csak sallang."
JOL MONDOD!
De ha maradnek a Nikonnal, akkor ez a ket obi
Nikkor AF 70-300mm f/4-5.6G
Nikkor AF 28-80 f/3.3-5.6G
mennyire jo megkozelites?
Mert vegulis ez volt az indulokerdesem... |
|
 |
handras
2003-11-26 20:42:20
|
320
|
| F707: Nem akarunk mi beszélgetni? :DDD |
|
A hozzászólás:
 |
F707
2003-11-26 20:39:47
|
319
|
sz..sz
Feltétlen próbálj ki egy 10d-t és egy d100at is!
Az egyik legfontosabb, hgoy hogyan tudod kezelni őket, hogy áll kézre, milyen a fogása, stb.
a többi nagyrész az optikáidon fog múlni, a kép meg leginkább rajtad.
A többi duma csak sallang.
Mindkét gép jó minőségű képek készítését teszi lehetővé (a megfelelő objektívekkel - ezért tanácsos inkább innen, semmint a váz felől megközelíteni a vásárlást).
---
tény, hogy én félve adnék ki ma annyit egy d100-ért. "drága" és "öreg". de ettől függetlenül nagyon jó gép.
|
|
Előzmény:
 |
sz..zs
2003-11-26 20:30:02
|
317
|
- nekem alapvetoen nincsennek hatalmas nagy es vastag ujjaim, ugyhogy szerintem menni fog... (ez legyen a legkevesebb :)
- a fenymeresi modot a jobb kezemmel avagy a bal kezemmel? hogyisvanez? de nyugi rajottem arra hogy mit szerettel volna linkelni (inhand02) a masodik esetben... :)
- melyik kezemmel tartom a gepet? hat sokesetben tartja helyettem a manfrottom, vagy ha nem akkor sem fogok egyszerre a bal es jobb kezemmel ket kulonfele dolgot egyszerre kapcsolni rajta... nem szokasom.
- szerintem a 600e (730 elemtartoval!) Ft alapja maga a Nikon meg ami mogotte van... (Frei tamas utan szabadon... :)
De ez jol esett tux, hogy dizajnbeli dologba mentunk at, szerintem ez fontos dolog... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|