Keresés

Részletes keresés

CUTE Creative Commons License 2003-11-26 21:14:50 136
Lala, nem én tettem, csak így vettem... :-(((
Köszi a dícséretet! Ezek szt másnak sikerült megnyitnia?!Amúgy a 80 cmes ablak alatt elférne egy mosogató?! nem szakadna le a derekam?!

Kezdesz rátapintani a lényegre!;O)

Pazár! Elküldtem mailben!

A hozzászólás:
tündérlala Creative Commons License 2003-11-26 20:32:33 135
Szép alap, ide nem lesz nehéz jó konyhát építeni.
Igazán kár, hogy a mosogatót nem az ablak alá tetted.

lala

Előzmény:
CUTE Creative Commons License 2003-11-25 21:48:12 129
Sziasztok!

Ide raktam egy gyors rajzot és leírást hozzá:

katt!
képeket is megpróbálok mellékelni; ide

ÉS köszönöm előre a felajánlott ötleteket! ;O)

Cute

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!