|
|
|
|
 |
CUTE
2003-11-26 21:14:50
|
136
|
Lala, nem én tettem, csak így vettem... :-(((
Köszi a dícséretet! Ezek szt másnak sikerült megnyitnia?!Amúgy a 80 cmes ablak alatt elférne egy mosogató?! nem szakadna le a derekam?!
Kezdesz rátapintani a lényegre!;O)
Pazár! Elküldtem mailben! |
|
A hozzászólás:
 |
tündérlala
2003-11-26 20:32:33
|
135
|
Szép alap, ide nem lesz nehéz jó konyhát építeni.
Igazán kár, hogy a mosogatót nem az ablak alá tetted.
lala |
|
Előzmény:
 |
CUTE
2003-11-25 21:48:12
|
129
|
Sziasztok!
Ide raktam egy gyors rajzot és leírást hozzá:
katt!
képeket is megpróbálok mellékelni; ide
ÉS köszönöm előre a felajánlott ötleteket! ;O)
Cute |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|