|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-11-26 17:34:09
|
308
|
index értékelést nem tudom értékelni, mert nikonom nincs, kezemben sem volt soha.
szerintem a topicocban mélyedj el, canonból: fanclub, 300d, d10, dslr topicocat ajánlom.
nekem úgy tünik, hogy többen használnak canont itthon - több hasonszörütöl tudsz kérdezni. |
|
A hozzászólás:
 |
sz..zs
2003-11-26 17:11:58
|
306
|
ugy lesz!
bar ez meg alapos merlegeles kerdese...
az index.hu digi reszlege ertekelesenek higgyek?
Nikon D100
http://index.hu/tech/digicam/mutat_mc?formid=239
Canon EOS 300D
http://index.hu/tech/digicam/mutat_mc?formid=457
Canon EOS 10D
http://index.hu/tech/digicam/mutat_mc?formid=320 |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-11-26 16:45:37
|
305
|
| bármit veszel, használd egészséggel! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|