Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-11-26 17:34:09 308
index értékelést nem tudom értékelni, mert nikonom nincs, kezemben sem volt soha.
szerintem a topicocban mélyedj el, canonból: fanclub, 300d, d10, dslr topicocat ajánlom.
nekem úgy tünik, hogy többen használnak canont itthon - több hasonszörütöl tudsz kérdezni.
A hozzászólás:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 17:11:58 306
ugy lesz!

bar ez meg alapos merlegeles kerdese...

az index.hu digi reszlege ertekelesenek higgyek?

Nikon D100
http://index.hu/tech/digicam/mutat_mc?formid=239

Canon EOS 300D
http://index.hu/tech/digicam/mutat_mc?formid=457

Canon EOS 10D
http://index.hu/tech/digicam/mutat_mc?formid=320

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-11-26 16:45:37 305
bármit veszel, használd egészséggel!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!