Keresés

Részletes keresés

sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 17:11:58 306
ugy lesz!

bar ez meg alapos merlegeles kerdese...

az index.hu digi reszlege ertekelesenek higgyek?

Nikon D100
http://index.hu/tech/digicam/mutat_mc?formid=239

Canon EOS 300D
http://index.hu/tech/digicam/mutat_mc?formid=457

Canon EOS 10D
http://index.hu/tech/digicam/mutat_mc?formid=320

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-11-26 16:45:37 305
bármit veszel, használd egészséggel!
Előzmény:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 16:19:27 304
Tudod nekem a Nikonok mar eleve megjelenesukben jobban tetszenek. No persze nem a dizajnrol szol a dolog (valahol persze igen pl a 300D ezustben kifejezetten nem tetszik) Egyszeruen idegenkedek a Canontol, barmennyire is vagja a Nikont belsoleg.
Es ennyi penzert tenyleg egy almot valositanek meg, es az 98% hogy Nikon lesz... legfeljebb csalodom. De ezt mindenkepp hasznalnom kell, hogy aztan nyilatkozhassak rola. Nem eleg mind2t kiprobalni a boltban, vagy az itt elhangzottakra hagyatkoznom.
Tenyleg nem reklamozni akarom itt a Nikont, de ha a erre a markara gondolok, elojon egy eleterzes, ami a Canon-nal nem (lehet hogy epp a N megléte miatt). Neha még egy kép is elougrik Yamashitarol, kezeben egy Nikonnal (persze manualissal)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!