Keresés

Részletes keresés

F707 Creative Commons License 2003-11-26 20:27:21 315
" Mégha a d100 profi vázon is van, "

A D100 tudtommal az F80-ra épül, ami nem profi váz.

sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 16:19:27 304
Tudod nekem a Nikonok mar eleve megjelenesukben jobban tetszenek. No persze nem a dizajnrol szol a dolog (valahol persze igen pl a 300D ezustben kifejezetten nem tetszik) Egyszeruen idegenkedek a Canontol, barmennyire is vagja a Nikont belsoleg.
Es ennyi penzert tenyleg egy almot valositanek meg, es az 98% hogy Nikon lesz... legfeljebb csalodom. De ezt mindenkepp hasznalnom kell, hogy aztan nyilatkozhassak rola. Nem eleg mind2t kiprobalni a boltban, vagy az itt elhangzottakra hagyatkoznom.
Tenyleg nem reklamozni akarom itt a Nikont, de ha a erre a markara gondolok, elojon egy eleterzes, ami a Canon-nal nem (lehet hogy epp a N megléte miatt). Neha még egy kép is elougrik Yamashitarol, kezeben egy Nikonnal (persze manualissal)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-11-26 15:47:20 303
profi dslr asszem csak a canonnak van, a D1s, fullframe 11 megapixel. A d100 ha jól tudom, 1,5 szorzós (okés, a félprofi D10 és amatör 300d 1,6x) - nem pont ugyanaz. Mégha a d100 profi vázon is van, de nem profi az érzékelöje.Csak nem fér bele a keretedbe.
Én legtöbbet az üvegre költeném, és 300d vázat vennék. Késöbb jöhetnek a vázak, c fog még kihozni rendesen, és is várom a fullframe hobbigépet :-))) úgy kb 1-3 éven belül.

És mindenáron valóra kell egy álmot váltani nikon ügyben? Álmnodni már nem is jó róla, és közben cvel fotózkodni ;-))) ?

Előzmény:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 15:24:01 300
okes. Koszi az ajanlot. Varom a tobbieket is ha van.

Szetnezek Canon teren is. Bar ez kicsit olyan dolog, hogy ha az ember mondjuk egy regi Citroen tulajdonosakent ugy gondolja, hogy az autok csucsa a BMW, hiaba ajanlgatnak neki Lexus-t...

Most pl egy MZ-7es Pentaxom van, es hiaba vannak/voltak jobbak is az o kategoriajaban, az ember elfogadja a hibaival egyutt es probal igy jo kepeket csinalni...

Bar most azert szeretnek egy profi(?) gepet...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!