|
|
|
|
 |
ctrab
2003-11-26 17:33:34
|
307
|
Mindegy melyik irány keress olyat aki váltott:-))
Egyébként ismerem az érzést amit a Nikon iránt érzel, és megértelek.
Csak adalékok, h ne csak az emóció döntsön. Szóval a természetfotósok közt azért a canon inkább a standard, és ha körbenézel egy sporteseményen ott is szinte csak fehér obit látsz. Persze a nikon sem rossz vagy rosszabb, döntsd el mire akarod használni, és aszerint vásárolj. A fent említett két kategóriában a c a nyerő.
A te képed valszeg már régebben fogant, igaz?
|
|
A hozzászólás:
 |
sz..zs
2003-11-26 15:42:09
|
302
|
| egyik irany? vagyis Nikon -> Canon? |
|
Előzmény:
 |
ctrab
2003-11-26 15:35:55
|
301
|
hsoma
Gondolom a súlyra gondolsz mert másra nemigen lehet:-))
sz..zs
Én próbáltam mindkettőt. Keress olyanokat akik az egyik rendszerről áttértek a másikra és kérdezd meg miért. Lefogadom, h csak az egyik irányba fogsz ilyet találni. Vajon miért?! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|