Keresés

Részletes keresés

ctrab Creative Commons License 2003-11-26 17:33:34 307
Mindegy melyik irány keress olyat aki váltott:-))

Egyébként ismerem az érzést amit a Nikon iránt érzel, és megértelek.
Csak adalékok, h ne csak az emóció döntsön. Szóval a természetfotósok közt azért a canon inkább a standard, és ha körbenézel egy sporteseményen ott is szinte csak fehér obit látsz. Persze a nikon sem rossz vagy rosszabb, döntsd el mire akarod használni, és aszerint vásárolj. A fent említett két kategóriában a c a nyerő.
A te képed valszeg már régebben fogant, igaz?

A hozzászólás:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 15:42:09 302
egyik irany? vagyis Nikon -> Canon?
Előzmény:
ctrab Creative Commons License 2003-11-26 15:35:55 301
hsoma
Gondolom a súlyra gondolsz mert másra nemigen lehet:-))

sz..zs
Én próbáltam mindkettőt. Keress olyanokat akik az egyik rendszerről áttértek a másikra és kérdezd meg miért. Lefogadom, h csak az egyik irányba fogsz ilyet találni. Vajon miért?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!