Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2003-11-26 19:00:38 311
Ctrab!

Nézz körul egy kicsit! A Sigma 100-300/f:4 HSM IF stb. több pontot (4.18) szedett össze, mint a fix 300 - as C. (EF 4.0 300mm USM L IS) (4.04 pont - na jó ez nem olyan nagy külömbség), hogy a zoomról ne is beszéljek (EF 5.6 100-300mm L 3.05 pont)!!!

forrás (mindenkinek ajánlom):www.photozone.de/2Equipment/easytxt.htm

(persze nem kell minden tesztnek hinni...)
Elismerem, hogy a C. majd mindenhol veri a Nikont, de jórészt amiatt, mert most a lágy lencsékre buknak a jónépek (na jó meg a sebesség okából)-JAVÍTS KI, HA NEM JÓL TUDOM! (én azért vagyok Nikonos, mert manuál gép(ekk)el főleg dokumentálok, ezért nem igazán tudom honorálni se a lágy lencséket, se a megbízhatatlanságot (ez utóbbi az összes digit gépre vonatkozik)).

Üdv: hsoma

sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 15:42:09 302
egyik irany? vagyis Nikon -> Canon?
A hozzászólás:
ctrab Creative Commons License 2003-11-26 15:35:55 301
hsoma
Gondolom a súlyra gondolsz mert másra nemigen lehet:-))

sz..zs
Én próbáltam mindkettőt. Keress olyanokat akik az egyik rendszerről áttértek a másikra és kérdezd meg miért. Lefogadom, h csak az egyik irányba fogsz ilyet találni. Vajon miért?!

Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2003-11-26 14:37:32 295
zbzb!
Nana,a Sigma jobb obikban toronymagasan ráver a C. - ra pl. 300 - as zoomban (de sajna a Nikonra is)
hsoma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!