Keresés

Részletes keresés

sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 15:24:01 300
okes. Koszi az ajanlot. Varom a tobbieket is ha van.

Szetnezek Canon teren is. Bar ez kicsit olyan dolog, hogy ha az ember mondjuk egy regi Citroen tulajdonosakent ugy gondolja, hogy az autok csucsa a BMW, hiaba ajanlgatnak neki Lexus-t...

Most pl egy MZ-7es Pentaxom van, es hiaba vannak/voltak jobbak is az o kategoriajaban, az ember elfogadja a hibaival egyutt es probal igy jo kepeket csinalni...

Bar most azert szeretnek egy profi(?) gepet...

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-11-26 15:11:13 299
sz..zs,

nincs problémám, tanácsnak gondoltam.
Csak image miatt kár Net venni (ha más ok nincs)
N használó haverom irigyli a c AF sebességet (persze mindeki a magáét szereti többnyire)
Nézz át a digitcam fórumokba, szvsz a 300d marha jó kis gép, legrosszabb áron bruttó 360, itthon.
Alapobi jár hozzá 18-55mm. Hibbigép, de mindet tud. Marad zsé obira - ugye ezek csinálják a képet, nem a váz.
17-40 4L obi (L= delux a canonnél) itthon bruttó 370,000, kint 700 usd+sarc (ha kell)
70-200 4L (megint a tuti) - én most vettem szürkeimportot 210,000 ért. Rendszervaku canon itthon 150,000, rendszervaku sigma kb 70,000.
Szerintem a EOS fanclub topicban pontosabb listát is összedobnak a tagok. Cnek van pl 28-135 képstabilizált optikája, közel az L minöséghez.
Nemismerem a nikont, nem is pocskondiáznám. De a C marhára vezeti a technológiát az utóbbi években.

Előzmény:
sz..zs Creative Commons License 2003-11-26 14:51:43 296
Ertem a problemad...

Tulajdonkepp en eddig ugy voltam vele, hogy a Nikon az a fenykepezogepek netovabbja. Minden komolyabban fotozo emberkenel ilyet lattam, es ez szerintem egy tenyleg olyan ceg ami direkt erre van raallva. Semmi gondom a Canonnal, csak a 2 ceg profilja reszben fedi 1mast (a Canon mellette meg 1000 masik dolgot csinal), es nekem jobban fekszik az, hogy a Nikon az meg 'csak fotozas', de ugy gondolom, hogy azt mesterfokon.

Es most jott nekem egy munkalehetoseg, amihez 1m Ft koruli ertekben kellene osszeallitanom egy

- gepvaz (d100+elemtartora gondoltam)
- vaku (Nikon SB-50DXre gondoltam)
- obik (Nikkor G 28-80 es G 70-300)
- memkartyak (CF 512 es 128)
- szurok az obikhoz (Hoya - UV, Sky, CirkPolar)

Na ez eddig 1m 52e Ft

Ha van jobb 5let VAROM!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!