|
|
|
|
 |
Zsuzsó
2003-11-26 18:56:48
|
134
|
Pazár: köszönöm, várom!
Zsuzsó |
|
A hozzászólás:
 |
Pazár
2003-11-26 13:45:38
|
132
|
Zsuzsó, a ti esetetekben véleményem szerint a legpraktikusabb egy egyenes konyha lenne. Igaz az nem olyan pompás, de a viszonylag pici hely, nem ad túl nagy szabadsági fokot. L-alakú konyhabútorban is lehetne gondolkodni vagy U-ban, azonban az az étkezés és az élettér helyét szűkítené. Nagyon oda kell figyelni, hogy a végeredmény inkább funkcionalitásában jeleskedjen és utána jöhet az esztétika. Holnapra felteszek valahova pár skiccet az általam tervezettekből.
CUTE, nagyon szép világos konyhátok lesz, sajna a leírás nekem nem megnyitható még másodikra sem :) (Talán, ha simán csak az URL-t vágnád be) Annyi kéne, hányszor hányas a helyiség. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|