Sziasztok!
Akad egy nagy problémám a Panaora Factory programmal. Mikor mov file -okat csinálok a varázslóval, nem jól vágja meg a képet. Tehát a kép alján, és tetején fehér üres részek is benne vannak, az illesztésnél. Sebaj, gondoltam, hogy akkor majd én kézzel úgy vágom, hogy ne legyen benne. Ehhez nem mentettem a varázsló után a képet, csak a Kész gomra nyomtam, és a létrehozott képet kiválasztva rányomtam a körbevágás gombra, és jó is lett, szépen levágta a fehér részeket. De most jön a probléma, rányomok az Akutális kép mentése gomra, kiválasztom, hogy mov -ra mentse, és a következő üzenetet kapom: "A panorámakép kompozícióját megváltoztatték. Nem tud a QTVR-re konvertálni" és nem is menti el. Gondoltam, akkor kihagyom a varázslót, megcsinálom kézileg a képet, de mentéskor ugyan ezt a hibaüzenetet kapom. És nem hajlandó csak jpg -nek menteni.
Ellenben, ha a varászlóval viszem végig az összeillesztés, menti mov -ra is, csak ilyenkor rosszul vágja, és benne vannak a felül, és alul, a fehér üres részek.
Kérném, hogy aki tud segítsem, mert eddig több idegeskedést szerzett nekem a program, mint örömet. És nagyon szeretnék mov kiterjesztésű forgatható képeket készíteni. |