|
|
|
|
 |
QQ
2003-11-25 22:46:50
|
292
|
koszi a sok tanacsot.
Lehet meg nem derult ki en Londonban vagyok Ebayen nem talaltam hasznalhatot csak egy kisvaros fotosbizomanyiban Ł450-ert de a fene tudja mindig maximalizalok aztan ra kell jonni hogy a kulombseget ugyis csak a kremje veszi eszre:o) eleg nekem $150-200 apo macroS |
|
A hozzászólás:
 |
hsoma
2003-11-25 19:18:18
|
291
|
QQ
bocs, kb. 250E körüli összegre jön ki, tehát inkább a használt (ebayon 300-400€)
hsoma |
|
Előzmény:
 |
hsoma
2003-11-25 16:11:13
|
289
|
QQ!
használtan nézd meg az ebayon, ill. nézz meg külhoni lapokat (majd írom a címeket), én találtam már 740$ - ért is (kb. 170 000+vám+posta - 220E - re jön ki (HUF - ban)- ha nem kezdik el kavargatni a sz..t a pénzügyesek, akkor talán ennyi is marad...
hsoma |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|