|
|
|
|
 |
hsoma
2003-11-25 19:18:18
|
291
|
QQ
bocs, kb. 250E körüli összegre jön ki, tehát inkább a használt (ebayon 300-400€)
hsoma |
|
A hozzászólás:
 |
hsoma
2003-11-25 16:11:13
|
289
|
QQ!
használtan nézd meg az ebayon, ill. nézz meg külhoni lapokat (majd írom a címeket), én találtam már 740$ - ért is (kb. 170 000+vám+posta - 220E - re jön ki (HUF - ban)- ha nem kezdik el kavargatni a sz..t a pénzügyesek, akkor talán ennyi is marad...
hsoma |
|
Előzmény:
 |
QQ
2003-11-24 22:25:06
|
282
|
en nem 1.5 milliot irtam csak 150 000ret:o)
Az ajanlott objektiv 388500 az elinfonal
Bar tenyleg jo 1.4xezovel dslr1.6x 672mm 5.6-al az mar jo:o) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|