|
|
|
|
 |
Zsuzsó
2003-11-25 14:15:24
|
127
|
Pazár: köszi.
Zsuzsó |
|
A hozzászólás:
 |
Pazár
2003-11-25 13:24:24
|
126
|
| Na neki állok, talán összejön valami :) |
|
Előzmény:
 |
Zsuzsó
2003-11-25 12:30:57
|
125
|
Sziasztok!
Miklós: a lakberendezős topicban, amikor Te nem voltál. Belinkelhetem ide is, és akkor mindketten látjátok: íme.
Bocs, hogy csak ilyen a minősége, és hogy csak erről a szerverről tudtam linkelni, a saját szerver pillanatnyilag nem működik. Ja a képen látható konyhaelrendezést csak az építész rajzolta be.
Magunkról annyit, hogy 4 tagú a család, két kicsi gyermekkel, a konyha méretei 3.57*3.55, de ez "belóg" a közlekedőbe. Ide szeretnénk konyhabútort a szokásos elemekkel étkezőasztalt, mely bővíthető. Az ablak 120*150 cm. Víz, a mögötte lévő fürdőszobát is ellátja és alulról jön be, a gázt nem tudom őszintén hogy kell megoldani, de a kazán a pincében lesz elhelyezve.
Ha kell még valami infó kérlek szóljatok, és köszönöm előre is mindenkinek a segítséget.
Zsuzsó |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|